24.10.2021

Mesec požarne varnosti v Domajincih in Topolovcih

PGD Skakovci so sodelovali na vaji ob mesecu požarne varnosti katero je bila v Domajincih in Topolovcih. Sodelovala so vsa društva iz GZ Cankova

23.10.2021

Požar v Skakovcih

Dne 23.10.2021 smo imeli v Skakovcih požar na stanovanjskem objektu pri družini Fašalek. Pogorelo je ostrešje stanovanjske hiše. Sodelovali so ...

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

OBČINSKO TEKMOVANJE GERLINCI 2017
19.08.2017 12:36
Člani A so na občinskem tekmovanju v Gerlincih dosegli odlično 1. mesto.
Tekmovali so v disciplinah: mokra vaja Matevža Haceta, vaji raznoterosti in pisnega preverjanja.
Udeležili se bodo regijskega tekmovanja v Gornji Radgoni katero bo potekalo 10.9.2017.
za odličen rezultat jim čestitamo in jim želimo veliko uspeha na regijskem tekmovanju.

PREGLED DRUŠTVA

12.05.2017 12:28
PGD Skakovci organiziralo pregled društva za vse člane in članice PGD Skakovci

TEKMOVANJE VETERANOV

Veterani PGD Skakovec so na tekmovanju v Lemerju dosegli odlično peto in pa 1 mesto na tekmovanju v Sodišincih. Za vse uspehe jim čestitamo in si želimo, da bi tudi v prihodnje dosegali tako lepe rezultate.
ČESTITAMO!
Upravni odbor PGD Skakovci

25. GASILSKO OBMEJNO TEKMOVANJE

02.09.2017 04:04
25.Gasilsko obmejno tekmovanje Slovenija - Avstrija
sobota, 2. september 2017 ob 14 uri v Skakovcih

Tekmovanje bo potekalo po pravilih CTIF
Tekmovanje bo potekalo po pravilih CTIF:
  • vaja z MB (suha izvedba)
  • štafetni tek na 400m brez ovir
  • prenos vode (ni obvezno) dodatna atraktivna vaja iz pionirskih tekmovalnih disciplin
Tekmovanje bo potekalo za člane in članice- skupina A in v skupini B (s točkami na starost)
Prijavnina 20 eur in se poravna pri komisiji A na dan tekmovanja
Prijave na gsm 041 788 086 Matej Miholič oz. na e-mail pgd.skakovci@gmail.com
 Za zabavo bo poskrbela skupina ATLANTA. Pripravili smo bogat srečelov.
NA POMOČ!

Vesele velikonočne praznike

Dan žena materinski dan

18.03.2017 08:06

Izpeljali zelo dobro obiskano prireditev ob praznovanju dneva žena. Otroci so pripravili lep kulturni program. Člani PGD Skakovci pripravili izvrstno večerjo. Ženske so prav tako na ta dan imele turnir v metanju pikada. Tekmovanja se je udeležilo 25 žensk. Prva tri mesta so dosegla : Ksenka Pintarič, Bernartka Sušec in Simona Lončar. Čestitke.

Bilo je lepo in upam , da bomo to tradicijo nadaljevali še naprej.

Dan žena , materinski dan

Spoštovane, matere, dekleta, žene in babice.
PGD Skakovci vas dne, 18.3.2017 ob 19 uri vabi ob prazniku dneva žena in materinskem prazniku  na družabno srečanje.
Vljudno vabljene!

Zimske dejavnosti

V mesecu decembru smo se člani PGD Skakovec zmenili , da se bomo vsak petek ob 18 uri dobivali v domu , da pregledamo gasilsko opremo v gasilsko vaškem domu. Zraven tega pa smo poskrbeli tudi za družaben del kjer igamo pikado, namizni nogomet in sedaj po novem še namizni tenis. Vljudno vabljeni vsi člani in članice.

Podelitev potrdil za varno delo z motorno žago

V petek 4.3.2017  smo podelili potrdila za varno delo z motorno žago. Potrdilo so prejeli: Sušec Janko, Kočar Simon, Kuzma Damjan. Potrdilo pa je prejel tudi naš poveljnik Majer Marjan kateri je bil odsoten. Vsem skupaj še enkrat čestitamo in jim želimo uspešnega dela.
UO PGD Skakovci

Občni zbor PGD Skakovci

22.01.2017 09:57
Občni zbor PGD Skakovci bo v nedeljo ob 16 uri. v prostorih Gasilsko vaškega doma.
Vljudno vabljeni z gasilskim pozdravom NA POMOČ!

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Prijava na poštni seznam.
Ime in priimek:

E-pošta: